1.    Glycosan - SZAMPON Regenerująco-Nawilżający do wrażliwej skóry głowy
2.    Glycosan - OLEJEK Regenerujący łuskę włosa
3.    Clinical - SZAMPON Odżywczy do słabych włosów
4.    Clinical - EMULSJA Odżywcza do słabych włosów
5.    Clinical - SZAMPON Mineralizujący
6.    Clinical - LOTION Mineralizujący
7.    Clinical - SZAMPON Bio Kolagen z proteinami
8.    Clinical - BALSAM Bio Kolagen
9.    Clinical - SZAMPON Neutralny
10.   Clinical - Maska Regenerująca do włosów
11.   Clinical - Instant KREM
12.   GENETICS LPA - SZAMPON
13.   GENETICS LPA - AKTYWATOR
14.   GENETICS LPA - UTRWALENIE


Glycosan - SZAMPON Regenerująco-Nawilżający do wrażliwej skóry głowy
REGENERATING AND HYDRATING SHAMPOO FOR SENSITIVE SCALP & FRAGILE HAIR

    Szampon regenerujący i nawilżający połączony z Bio-Sensil Complex delikatnie oczyszcza wrażliwą i podrażnioną skórę głowy, ma działanie uspokajające i nawilżające, zachowuje film hydrolipidowy. Jest on również wskazany do włosów suchych, kruchych, delikatnych i trudnych w ułożeniu; włosów, które łatwo łamią się.


Glycosan - OLEJEK Regenerujący łuskę włosa
REGENERATING AND TAMING LIFTING OIL

    Olejek Regenerujący zalecany jest do włosów, które są kruche, zniszczone lub mające tendencje do łamania się. Odbudowuje i chroni włosy, broniąc ich struktury przed agresywnymi środkami i nagłymi zmianami temperatury. Poprawia nawilżenie i teksturę włosów oraz nadaje im efekt gładkości.
Zalecany do ochrony włosów przed wpływem używania prostownicy.


Clinical - SZAMPON Odżywczy do słabych włosów
Clinical - EMULSJA Odżywcza do słabych włosów
SHAMPOO NOURISHING WEAK HAIR
NOURISHING EMULSION WEAK HAIR

    Skuteczna i nieagresywna Terapia Rekonstrukcyjna jest doskonałym produktem powodującym, że Twoje włosy będą piękne i czyste, dodając blasku Twojej osobie każdego dnia.
Jej korzystne działanie wynika z użycia skoncentrowanych białek, które są wyjątkowo bogate w minerały. Włosy otrzymują „nowe życie” po Kuracji.

Kuracja Rekonstrukcyjna zawiera:

●   Szampon Odżywczy do słabych włosów
●   Lotion do włosów Słabych,
●   Szampon i Lotion Mineralizujący do włosów zniszczonych,
●   Instant Krem do rozczesywania
●   Maskę Regenerującą do każdego rodzaju włosów.

    Wskazana jest dla włosów osłabionych, zmęczonych, suchych i słabych. Kuracja polega na użyciu bardzo delikatnych, nieagresywnych detergentów, mlecznej emulsji z unikalną teksturą płynu oraz czystych, niezawierających tłuszczów koncentratach składników odżywczych, które wygładzają naskórek i przywracają wspaniałe, aksamitne włosy.
Kuracja zawiera: najczystsze ekstrakty manganu z malachitu (Rodocrosite) - mangan stymuluje naturalną produkcję kolagenu. Ponadto w skład wchodzą również: chmiel, melisa (Lemon balm) i jemioła, odpowiadająca za elastyczne włosy i skórę. Białka i witaminy z nasion Meadowfoam przywracają naturalną równowagę nawilżenia.


Clinical - SZAMPON Mineralizujący
Clinical - LOTION Mineralizujący
TREATMENT MINERALIZING DAMAGED HAIR
TREATMENT MINERALIZING DAMAGED HAIR

    Szampon i Lotion Mineralizujący wchodzące w skład Terapii Rekonstrukcyjnej są doskonałymi produktami sprawiającymi, że Twoje włosy będą piękne i czyste, dodając blasku Twojej osobie każdego dnia.
     Szampon i Lotion Mineralizujący to ekskluzywne kosmetyki, który rozwiązują problemy uszkodzonych, matowych i przerzedzonych włosów. 
Zawierają one nowe technologie z Laboratoriów Vivipharma oraz posiadają potrójne działanie:

●   Na włókno włosa - wyciąg z czystego miąższu aloesu (Aloe Barbadensis), który jest bogaty w aminokwasy i składniki mineralne czyniące włosy silniejsze, ożywione i bardziej puszyste.
●   Na kolor włosów – zawiera ekstrakt z malachitu, minerału szlachetnego, który dostarcza włosom miedzi. Ten pierwiastek śladowy jest niezbędny do produkcji melaniny, skutecznie wpływa na wydzielanie naturalnego pigmentu włosów i zapobiega utlenianiu pod wpływem światła słonecznego, powodując zachowanie kolor włosów przez długi czas.
●   Na skórę głowy - koncentrat polisacharydów, witaminy antyoksydacyjne, aloes (Aloe Barbadensis), składniki odżywcze i tonizujące. Produkt ten to intensywne bogactwo składników, które oddziałują zarówno na skórę głowy jak i włosy, stają się mocniejsze, pełniejsze i błyszczące


Clinical - SZAMPON Bio Kolagen z proteinami
BIO-COLLAGEN SHAMPOO PROTEIC

    Jest specjalnie przeznaczony dla delikatnej, wrażliwej lub odwodnionej skóry głowy. Zapewnia specjalne odżywianie skóry i cienkich oraz delikatnych włosów. Regeneruje ochronny płaszcz hydrolipidowy, przywraca równowagę skóry głowy, zwłaszcza po kuracjach medycznych.


Clinical - BALSAM Bio Kolagen
BIO-COLLAGEN SCALP

    Dzięki niezwykłej formule bogatej w kolagen, białka i witaminy, ta dwufazowa emulsja zalecana jest, jako regenerujący, kojący, uspokajający oraz detoksykujący środek dla skóry głowy. Pomaga ona w odrywaniu się łupieżu i jest szczególnie wskazana w leczeniu drobnych otarć naskórka, podrażnieniach po depilacji, po goleniu lub zabiegach chemicznych, takich jak: farbowanie i inne zabiegi chemii fryzjerskiej.


Clinical - SZAMPON Neutralny
DERMA-OIL SHAMPOO NEUTRAL

    Ze względu na współczesne zwyczaje i potrzeby wiele osób często myje włosy. Pielęgnacja włosów zaczyna się od dobrego szamponu, który możemy stosować codziennie. Szampon Neutralny jest stworzony z naturalnych składników, dzięki czemu może być on stosowany do wszystkich rodzajów włosów, w tym delikatnych włosów u dzieci. Dzięki pH o poziomie 7, 3 (takie samo jak łez) nigdy nie będzie powodował łzawienia.
Głęboko oczyszcza i nawilża:

●   Dzięki wyciągowi z rumianku posiada silne działanie kojące,
●   Jest o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych płynących z  alphabisabolu, 
●   Właściwości ochronne wynikają z wchodzącej w skład melisy (Lemon-balsam),
●   Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe wynikają z zawartości ekstraktu z nagietka (Marigold - decongestant), jest to środek zalecany dla osób cierpiących na opryszczkę,
●   Ponadto wchodzące w skład: jemioła (Mistletoe) – posiada właściwości uspokajające, koper odświeżające, a odżywcze właściwości biorą się z zawartości chmielu i krwawnika (Yarrow).
Szampon Neutralny pozostawia włosy błyszczące, lśniące i bardzo puszyste.


Clinical - Maska Regenerująca do włosów
REPAIRING EMULSION FOR HAIR

    Ekskluzywna Maska Regenerująca posiadająca aksamitną teksturę, emulsja ta dokładnie odbudowuje włókna włosów, naprawia α i β - keratyny matrycy oraz zmniejsza łamliwość rozdwojonych końcówek i wszelkiego rodzaju uszkodzenia włosów. Zawiera ona wyciągi z roślin bogatych w lecznicze naturalne składniki, które ograniczają szkody spowodowane przez zbyt agresywne zabiegi stosowane na włosy.
    Wspaniałe, odżywcze i zmiękczające właściwości Meadowfoam Oil połączone z białkami z pszenicy powodują, że emulsja dokładnie odbudowuje włosy od wewnątrz, dzięki czemu włosy są bardziej zwarte, lśniące, jedwabiste i nieporównywalnie ładniejsze.Clinical - Instant KREM
INSTANT DETANGLING CREAM

    Jest to prawdziwy zabieg kosmetyczny, który sprawia, że włosy stają się lśniące, jedwabiste i nieporównywalnie ładniejsze.Skóra głowy jest zawsze chroniona przez płaszcz hydrolipidowy, natomiast włosy wymagają odpowiedniego nawilżania i ochrony. Instant Krem działa natychmiastowo dzięki dużemu stężeniu aktywnych składników odżywczych, uelastyczniających i mocno nawilżających. Dzięki bogactwu swoich składników ułatwia rozczesywanie włosów i restrukturyzuje je, nawet przy trudnych włosach etnicznych lub przedłużanych.

     Instant Krem nadaje się szczególnie do eliminacji węzłów delikatnych włosów dzieci. Instant Krem zawiera mono i di-sacharydy w naturalnym połączeniu z aminokwasami, które w znacznym stopniu zwiększają wilgotność i elastyczność włókien włosów. Połączenie tych naturalnych substancji ma bezpośredni wpływ na głębokie kondycjonowanie włosów. Włosy są mocniejsze, bardziej witalne i elastyczne, każdy włos jest zamknięty w mikroskopijne powłoki, które zamykają rozdwojone końcówki. Nadaje on puszystość i zapewnia znaczne zwiększenie ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i wpływami warunków atmosferycznych.


GENETICS LPA - SZAMPON
ANTI-AGING HAIR SHAMPOO

    Szampon odżywczo – nawilżający, delikatnie działający i kompatybilny dla skóry. Specjalna formuła GENETICS LPA - Szampon sprzyja zachowaniu idealnych warunków fizjologicznych w celu poprawy percepcji GENETICS LPA - Aktywator i GENETICS LPA - Utrwalanie.
Zawiera składniki o komplementarnym działaniu:

●   Aktywne, roślinne komórki macierzyste wpływające na ochronę i samo-regenerację cebulek włosów;
●   Witaminy regulujące odżywianie komórek, cynk i ekstrakt roślinny z serum - dający zrównoważone i oczyszczające działanie;
●   Żeń -szeń, kofeina i teofilina stymuluje mikrokrążenie podskórne, sprzyjając intensywnej detoksykacji, która przeciwdziała tworzeniu się łupieżu;
●   Aminokwasy i aminy, sacharydy, kwasy Omega-3 i Omega-6, wzmacniają keratynę, utrzymującą równowagę hydrolipidową włosów, dzięki czemu włosy są natychmiast mocniejsze, grubsze i elastyczne;
●   Naturalny ekstrakt z żeń -szenia i łopianu większego - zapewnia szczególnie przyjemną i odświeżającą aromatyczną nutę.


GENETICS LPA - AKTYWATOR
ANTI-AGING HAIR TREATMENT – ACTIVATOR

    Linia kosmetyków  GENETICS LPA to nadzwyczajna kuracja, której innowacyjna technologia może stopniowo wytworzyć zdolność do regeneracji takiej samej liczby komórek skóry, jaka umiera każdego dnia.
    Kompleks trichogeniczny GENETICS LPA - Aktywator zawiera komórki fito-macierzyste, witaminę PP, witaminę H, witaminę B5, cynk, aminokwasy: takie jak arginina, ornityna, glukozaminę oraz kwas lizofosfatydowy (LPA). Składniki te powodują reakcje punktów wzrostu znajdujących się w mieszkach włosowych.
    Połączone działanie LPA i komórek macierzystych roślin w GENETICS LPA - Aktywator jest szczególnie pomocne w powstawaniu nowych komórek włosów, wspomagając w ten sposób funkcjonalny odzysk włosów


GENETICS LPA - UTRWALENIE
ANTI-AGING HAIR TREATMENT – MAINTENANCE

    Mechanizm stresu oksydacyjnego jest jedną z głównych przyczyn postępującego spowolnienia metabolizmu skóry, który prowokuje do osłabienia struktury włosów, jest to początkiem siwienia włosów. Obniżenie poziomu enzymu katalazy powoduje zmniejszenie ilości barwnika - melaniny, który zapewnia włosom kolor, eliminując nadtlenek wodoru.
     Kuracja GENETICS LPA - Utrwalanie oparta na aktywnych roślinnych komórkach macierzystych, składa się z: fito-macierzystych komórek, witaminy PP, witaminy H, witaminy B5, cynku i aminokwasów, wzbogacona jest kofeiną, teofiliną oraz żelazem pochodzącym z katalaza hematytu –jest ono skuteczne w zwalczaniu stresu oksydacyjnego w cebulkach włosowych. Nowe komórki roślinne trichogenicznego kompleksu GENETICS LPA dostarczają energii i dynamiki, sprzyjając w ten sposób wymianie uszkodzonych komórek włosów. Biotechnologiczny składnik powstający przy powolnym uwalnianiu dysmutazy ponadtlenkowej (Liposomalna dysmutaza) pozwala na lepsze wchłanianie aktywnych składników i długotrwałe działanie


Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio