1.    TERAPIA Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów
2.    SZAMPON Przeciw Wypadaniu Włosów
3.    TERAPIA Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów przy wrażliwej skórze głowy
4.    SZAMPON Regenerująco-Nawilżający do wrażliwej skóry głowy
5.    KURACJA KENOGEN® – Przy wypadaniu włosów dla mężczyzn
6.    KURACJA KENOGEN® - Przy wypadaniu włosów dla kobiet
7.    SZAMPON KENOGEN® dla kobiet
8.    SZAMPON KENOGEN® dla mężczyzn
9.    SZAMPON Przeciw Wypadaniu Włosów – wzmacniający
10.   LOTION Przeciw Wypadaniu Włosów – wzmacniający
11.   SZAMPON Neutralny
12.   Instant KREM
13.   GENETICS LPA - SZAMPON
14.   GENETICS LPA - AKTYWATOR
15.   GENETICS LPA - UTRWALENIE


Glycosan - TERAPIA Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów
SHOCK TREATMENT AGAINST HAIR LOSS

    Terapia Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów zalecana jest w  przypadku łysienia, intensywnego wypadania włosów, dla włosów  przerzedzonych - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Terapia obejmuje Szampon i Lotion; powinny one być stosowane bez przerwy, przez co najmniej 3 miesiące. Badania kliniczne wykazały skuteczność Terapii po zaledwie 90 dniach stosowania.

trichomed

Glycosan - SZAMPON Przeciw Wypadaniu Włosów
SHAMPOO AGAINST HAIR LOSS

    Do cienkich, słabych i kruchych włosów, podatnych na wypadanie. Naturalny kolagen pochodzenia morskiego zawarty w szamponie dostarcza włosom odpowiednich substancji odżywczych potrzebnych dla ich wzrostu.


Glycosan - TERAPIA Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów przy wrażliwej skórze głowy
SHOCK TREATMENT FOR SENSITIVE SCALP AND WEAK HAIR

    Terapia Szokowa BIO SENSIL Przeciw Wypadaniu Włosów jest zalecana w przypadku intensywnego wypadania włosów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, z wrażliwą skórą głowy i delikatnymi włosami, które się łamią. Terapia obejmuje Szampon i Lotion.


SZAMPON Regenerująco-Nawilżający do wrażliwej skóry głowy
REGENERATING AND HYDRATING SHAMPOO FOR SENSITIVE SCALP & FRAGILE HAIR

    Szampon regenerujący i nawilżający połączony z Bio-Sensil Complex delikatnie oczyszcza wrażliwą i podrażnioną skórę głowy, ma działanie uspokajające i nawilżające, zachowuje film hydrolipidowy. Jest on również wskazany do włosów suchych, kruchych, delikatnych i trudnych w ułożeniu; włosów, które łatwo łamią się (trichoclasia).KURACJA KENOGEN® – Przy wypadaniu włosów dla mężczyzn
INTENSIVE TREATMENT FOR HAIR REGROW AND THICKENING FOR MAN

    Specjalna formuła Kuracji KENOGEN ® dla mężczyzn z 500 mg melatoniny jest szczególnie skuteczna w zmniejszaniu produkcji DHT i jego szkodliwego wpływu na mieszki włosowe, dzięki bogatej zawartości fitosteroli uzyskanych z ekstraktu z palmy sabalowej (Serenoa repens) uzupełnionych o unikalne działanie melatoniny.
Zalecany w leczeniu łysienia androgenowego przy słabych włosach i słabym wzroście włosów. Dzięki odtworzeniu równowagi metabolicznej w osłabionych włosach odzyskują one siłę i grubość z dnia na dzień. W skład Kuracji Kenogen® wchodzi Szampon i Lotion.


KURACJA KENOGEN® - Przy wypadaniu włosów dla kobiet
INTENSIVE TREATMENT FOR HAIR REGRHOW AND THICKENING FOR WOMEN

    U kobiet brak estrogenów powoduje często słaby wzrost włosów, hamuje jego wydłużenie, a także zmniejsza ich grubość i strukturę. Specjalna formuła Kuracji KENOGEN ® dla kobiet z 500 mg melatoniny wywiera korzystny wpływ na funkcje mieszków włosowych, dzięki intensywnym fitohormonom uzupełnionym dodatkiem melatoniny. Działanie to jest realizowane przez fitoestrogeny, które są wyłącznie pochodzenia roślinnego i uzyskane z drzewa kiełbasianego (Kigelii Africana), majestatycznego drzewa, którego owoce używane są do produkcji wyciągu bogatego w izoflawonoidy. W skład Kuracji Kenogen® wchodzi Szampon i Lotion.


SZAMPON KENOGEN® dla kobiet
WOMAN SHAMPOO FOR HAIR REGROWT AND THICKENING

    Szampon KENOGEN® do słabych, chorych włosów. Delikatna synergiczna formuła roślinna zapewnia właściwą ilość składników odżywczych, nawilżających i wzmacniających. Chroni skórę i włosy.


SZAMPON KENOGEN® dla mężczyzn
MAN SHAMPOO FOR HAIR REGROWT AND THICKENING

    Szampon KENOGEN® stworzony specjalnie dla głębokiego usuwania zanieczyszczeń i sebum ze skóry głowy. Pomaga odżywiać i wzmacniać cebulki włosów.


Clinical - SZAMPON Przeciw Wypadaniu Włosów – wzmacniający
Clinical - LOTION Przeciw Wypadaniu Włosów – wzmacniający
SHAMPOO AGAINST HAIR LOSS FORTIFYING
TREATMENT AGAINST HAIR LOSS FORTIFYING

    Wiele badań wykazało, że wzrost włosów zależy od psychofizycznego samopoczucia osoby, posiada on duży wpływ na równowagę fizjologiczną skóry głowy.
Istotną rolę w cyklu wzrostu włosa odgrywa unaczynienie mieszków włosowych, które doprowadzają krew i tlen do korzeni włosów.
     Kuracja Clinical Derm Przeciw Wypadaniu Włosów zawiera Szampon i Lotion. Jej unikalnym, innowacyjnym składnikiem jest ekstrakt z hematytu. Jest to minerał, wyjątkowo bogaty w żelazo, które stymuluje katalazę - Fe; enzymu – promotora dotleniania komórkowego. Ekstrakt z hematytu sprzyja wyższej podaży krwi, co w konsekwencji polepsza wchłanianie komponentów Lotionu (witaminy B, ekstraktów z pokrzywy, z drożdży i papryki (Capiscum).
W kuracji Clinical Derm Przeciw Wypadaniu Włosów osłabione korzenie włosów otrzymują większą dawkę tlenu i składników odżywczych, wspomagając w ten sposób silniejszy wzrost i regenerując kondycję włosa.
Formuła szamponu łączy w sobie delikatne działanie oczyszczające z działaniem troficznym, skutecznie wspomagającym wzrost włosa.


Clinical - SZAMPON Neutralny
DERMA-OIL SHAMPOO NEUTRAL

    Ze względu na współczesne zwyczaje i potrzeby wiele osób często myje włosy. Pielęgnacja włosów zaczyna się od dobrego szamponu, który możemy stosować codziennie. Szampon Neutralny jest stworzony z naturalnych składników, dzięki czemu może być on stosowany do wszystkich rodzajów włosów, w tym delikatnych włosów u dzieci. Dzięki pH o poziomie 7, 3 (takie samo jak łez) nigdy nie będzie powodował łzawienia.

Głęboko oczyszcza i nawilża:

●   Dzięki wyciągowi z rumianku posiada silne działanie kojące,
●   Jest o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych płynących z  alphabisabolu, 
●   Właściwości ochronne wynikają z wchodzącej w skład melisy (Lemon-balsam),
●   Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe wynikają z zawartości ekstraktu z nagietka (Marigold - decongestant), jest to środek zalecany dla osób cierpiących na opryszczkę,
●   Ponadto wchodzące w skład: jemioła (Mistletoe) – posiada właściwości uspokajające, koper odświeżające, a odżywcze właściwości biorą się z zawartości chmielu i krwawnika (Yarrow).

Szampon Neutralny pozostawia włosy błyszczące, lśniące i bardzo puszyste.


Clinical - Instant KREM
INSTANT DETANGLING CREAM

    Jest to prawdziwy zabieg kosmetyczny, który sprawia, że włosy stają się lśniące, jedwabiste i nieporównywalnie ładniejsze.Skóra głowy jest zawsze chroniona przez płaszcz hydrolipidowy, natomiast włosy wymagają odpowiedniego nawilżania i ochrony. Instant Krem działa natychmiastowo dzięki dużemu stężeniu aktywnych składników odżywczych, uelastyczniających i mocno nawilżających. Dzięki bogactwu swoich składników ułatwia rozczesywanie włosów i restrukturyzuje je, nawet przy trudnych włosach etnicznych lub przedłużanych.

    Instant Krem nadaje się szczególnie do eliminacji węzłów delikatnych włosów dzieci. Instant Krem zawiera mono i di-sacharydy w naturalnym połączeniu z aminokwasami, które w znacznym stopniu zwiększają wilgotność i elastyczność włókien włosów.
Połączenie tych naturalnych substancji ma bezpośredni wpływ na głębokie kondycjonowanie włosów.
Włosy są mocniejsze, bardziej witalne i elastyczne, każdy włos jest zamknięty w mikroskopijne powłoki, które zamykają rozdwojone końcówki. Nadaje on puszystość i zapewnia znaczne zwiększenie ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i wpływami warunków atmosferycznych.


GENETICS LPA - SZAMPON
ANTI-AGING HAIR SHAMPOO

    Szampon odżywczo – nawilżający, delikatnie działający i kompatybilny dla skóry. Specjalna formuła GENETICS LPA
- Szampon sprzyja zachowaniu idealnych warunków fizjologicznych w celu poprawy percepcji GENETICS LPA - Aktywator i GENETICS LPA - Utrwalanie.

Zawiera składniki o komplementarnym działaniu:

●   Aktywne, roślinne komórki macierzyste wpływające na ochronę i samo-regenerację cebulek włosów;
●   Witaminy regulujące odżywianie komórek, cynk i ekstrakt roślinny z serum - dający zrównoważone i oczyszczające działanie;
●   Żeń -szeń, kofeina i teofilina stymuluje mikrokrążenie podskórne, sprzyjając intensywnej detoksykacji, która przeciwdziała tworzeniu się łupieżu;
●   minokwasy i aminy, sacharydy, kwasy Omega-3 i Omega-6, wzmacniają keratynę, utrzymującą równowagę hydrolipidową włosów, dzięki czemu włosy są natychmiast mocniejsze, grubsze i elastyczne;
●   Naturalny ekstrakt z żeń -szenia i łopianu większego - zapewnia szczególnie przyjemną i odświeżającą aromatyczną nutę.


GENETICS LPA - AKTYWATOR
ANTI-AGING HAIR TREATMENT – ACTIVATOR

    Linia kosmetyków  GENETICS-LPA to nadzwyczajna kuracja, której innowacyjna technologia może stopniowo wytworzyć zdolność do regeneracji takiej samej liczby komórek skóry, jaka umiera każdego dnia.
Kompleks trichogeniczny GENETICS-LPA Aktywator zawiera komórki fito-macierzyste, witaminę PP, witaminę H, witaminę B5, cynk, aminokwasy: takie jak arginina, ornityna, glukozaminę oraz kwas lizofosfatydowy (LPA). Składniki te powodują reakcje punktów wzrostu znajdujących się w mieszkach włosowych.
    Połączone działanie LPA i komórek macierzystych roślin w GENETICS LPA Aktywator jest szczególnie pomocne w powstawaniu nowych komórek włosów, wspomagając w ten sposób funkcjonalny odzysk włosów


GENETICS LPA - UTRWALENIE
ANTI-AGING HAIR TREATMENT – MAINTENANCE

    Mechanizm stresu oksydacyjnego jest jedną z głównych przyczyn postępującego spowolnienia metabolizmu skóry, który prowokuje do osłabienia struktury włosów, jest to początkiem siwienia włosów. Obniżenie poziomu enzymu katalazy powoduje zmniejszenie ilości barwnika - melaniny, który zapewnia włosom kolor, eliminując nadtlenek wodoru.
     Kuracja GENETICS-LPA Utrwalanie oparta na aktywnych roślinnych komórkach macierzystych, składa się z: fito-macierzystych komórek, witaminy PP, witaminy H, witaminy B5, cynku i aminokwasów, wzbogacona jest kofeiną, teofiliną oraz żelazem pochodzącym z katalaza hematytu –jest ono skuteczne w zwalczaniu stresu oksydacyjnego w cebulkach włosowych. Nowe komórki roślinne trichogenicznego kompleksu GENETICS-LPA dostarczają energii i dynamiki, sprzyjając w ten sposób wymianie uszkodzonych komórek włosów. Biotechnologiczny składnik powstający przy powolnym uwalnianiu dysmutazy ponadtlenkowej (Liposomalna dysmutaza) pozwala na lepsze wchłanianie aktywnych składników i długotrwałe działanie.
Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio