1.    TERAPIA Szokowa Przeciw Łupieżowi i Świądowi
2.    SZAMPON Przeciw Łupieżowi i Świądowi
3.    SZAMPON Przeciw Łupieżowi - łupież tłusty
4.    SZAMPON Przeciw Łupieżowi - łupież suchy
5.    SZAMPON Neutralny
6.    Instant KREM


Glycosan - TERAPIA Szokowa Przeciw Łupieżowi i Świądowi
ANTI-DANDRUFF AND ITCH SHOCK TREATMENT

    Terapia Szokowa Przeciw Łupieżowi i Świądowi jest zalecana w przypadkach świądu i łuszczenia się skóry głowy. Terapia zawiera Szampon i Lotion. Działanie aktywnych składników stopniowo zmniejsza łupież i swędzenie skóry bez uszkodzenia skóry głowy oraz włosów. Stałe korzystanie z Szamponu Przeciw Łupieżowi i Świądowi pozwala na utrzymanie uzyskanych wyników z Terapii.

wizualizacje


Clinical - SZAMPON Przeciw Łupieżowi i Świądowi
SHAMPOO ANTI-DANDRUFF AND ITCH

    Wskazane w przypadku łuszczącego się łupieżu na skórze głowy, powodującego swędzenia. Połączone działanie pirytionianu cynku, olaminy, witaminy E oraz wyciąg z nasturcji stopniowo zmniejsza łupież i świąd.


Clinical - SZAMPON Przeciw Łupieżowi - łupież tłusty
Clinical - SZAMPON Przeciw Łupieżowi - łupież suchy
SHAMPOO ANT-DANDRUFF GREASY
SHAMPOO ANTI-DANDRUFF DRY

    Łupież jest dość częstym problemem - statystycznie dotyczy on co trzecią osobę i jest dużą bolączką estetyczną, ponieważ włosy są brzydkie i nieprzyjemne w dotyku oraz często towarzyszy mu swędzenie skóry głowy.
 Co to jest łupież i jak można go leczyć? Łupież jest bardzo widocznym skutkiem nieprawidłowej wymiany komórek skóry głowy. W przypadku łupieżu suchego są to małe, lekkie, suche łuski o bardzo cienkiej warstwie, odłączające się same. Łupież tłusty przybiera formę dużych, tłustych, grubszych łusek, które przylegają do skóry głowy.  Natężenie jego występowania może się zmieniać wraz ze zmianą otoczenia oraz ze zmianami w stanie fizjologicznym człowieka. Szczególnym czynnikiem zwiększającym występowanie łupieżu jest stres, który wpływa niekorzystnie na procesy organizmu. W obu typach łupieżu, skóra głowy jest podrażniona i istnieje niezliczona ilość małych punktów zapalnych, które mają wpływ na zmianę normalnego cyklu wymiany komórkowej.

    Kuracja Przeciw Łupieżowi składa się z Szamponu i Lotionu, które zawierają pirytionian cynku oraz siarki i alfa-hydroksy kwasy owocowe: jabłkowy, winny i glikolowy). Składniki te eliminują martwe komórki i zwalczają nadmierny wzrost mikroorganizmów (Malassezia). Ta szczególna kombinacja wpływa na kerato-regulatory i działanie przeciwgrzybiczne.
Bluszcz, skrzyp i szałwia (Sage) to składniki zawarte w Szamponie redukującym łupież tłusty.
Nagietek lekarski (Calendula) i krwawnik pospolity (Yarrow) są odżywczymi, nawilżającymi aktywnymi składnikami w Szamponie Przeciw Łupieżowi suchemu.


Clinical - SZAMPON Neutralny
DERMA-OIL SHAMPOO NEUTRAL

    Ze względu na współczesne zwyczaje i potrzeby wiele osób często myje włosy. Pielęgnacja włosów zaczyna się od dobrego szamponu, który możemy stosować codziennie. Szampon Neutralny jest stworzony z naturalnych składników, dzięki czemu może być on stosowany do wszystkich rodzajów włosów, w tym delikatnych włosów u dzieci. Dzięki pH o poziomie 7, 3 (takie samo jak łez) nigdy nie będzie powodował łzawienia.

 Głęboko oczyszcza i nawilża:

●   Dzięki wyciągowi z rumianku posiada silne działanie kojące,
●   Jest o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych płynących z  alphabisabolu, 
●   Właściwości ochronne wynikają z wchodzącej w skład melisy (Lemon-balsam),
●   Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe wynikają z zawartości ekstraktu z nagietka (Marigold - decongestant), jest to środek zalecany dla osób cierpiących na opryszczkę,
●   Ponadto wchodzące w skład: jemioła (Mistletoe) – posiada właściwości uspokajające, koper odświeżające, a odżywcze właściwości biorą się z zawartości chmielu i krwawnika (Yarrow).

Szampon Neutralny pozostawia włosy błyszczące, lśniące i bardzo puszyste.


Clinical - Instant KREM
INSTANT DETANGLING CREAM

    Jest to prawdziwy zabieg kosmetyczny, który sprawia, że włosy stają się lśniące, jedwabiste i nieporównywalnie ładniejsze.
Skóra głowy jest zawsze chroniona przez płaszcz hydrolipidowy, natomiast włosy wymagają odpowiedniego nawilżania i ochrony. Instant Krem działa natychmiastowo dzięki dużemu stężeniu aktywnych składników odżywczych, uelastyczniających i mocno nawilżających. Dzięki bogactwu swoich składników ułatwia rozczesywanie włosów i restrukturyzuje je, nawet przy trudnych włosach etnicznych lub przedłużanych.

    Instant Krem nadaje się szczególnie do eliminacji węzłów delikatnych włosów dzieci. Instant Krem zawiera mono i di-sacharydy w naturalnym połączeniu z aminokwasami, które w znacznym stopniu zwiększają wilgotność i elastyczność włókien włosów.
Połączenie tych naturalnych substancji ma bezpośredni wpływ na głębokie kondycjonowanie włosów. Włosy są mocniejsze, bardziej witalne i elastyczne, każdy włos jest zamknięty w mikroskopijne powłoki, które zamykają rozdwojone końcówki. Nadaje on puszystość i zapewnia znaczne zwiększenie ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i wpływami warunków atmosferycznych.

Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio