1.    TERAPIA Szokowa dla Włosów z Łojotokiem
2.    SZAMPON dla Włosów z Łojotokiem
3.    SZAMPON Przeciw Łojotokowi - łojotok tłusty
4.    SZAMPON Przeciw Łojotokowi - łojotok oleisty
5.    SZAMPON Przeciw Łojotokowi - łojotok płynny
6.    LOTION do włosów z łojotokiem
7.    SZAMPON Neutralny
8.    Instant KREM


Glycosan - TERAPIA Szokowa dla Włosów z Łojotokiem
SHOCK TREATMENT FOR HAIR WITH SEBORRHEA

    Terapia Szokowa do Włosów z Łojotokiem jest wskazana w przypadkach przetłuszczających się, tłustych włosów oraz nadmiernego łojotoku skóry głowy.

wizualizacje

    Zestaw, który zawiera Szampon i 6 fiolek po 7 ml Lotinu należy stosować dwa razy w tygodniu. Terapia trwa jeden miesiąc. Specjalna formuła preparatu rozpuszcza nadmiar sebum, eliminując tłustość. Stałe korzystanie z Szamponu do Włosów z Łojotokiem pozwala na utrzymanie uzyskanych wyników Terapii.


Clinical - SZAMPON dla Włosów z Łojotokiem
SHAMPOO FOR HAIR WITH SEBORRHEA

    Do użycia przy nadmiernym wydzielaniu sebum na skórze głowy i włosach. Peptydy z zwartością siarki, witaminy z grupy B oraz wyciąg z oczaru wirginijskiego służą do rozpuszczenia nadmiaru sebum, eliminując tłustość włosów i skóry głowy.


Clinical - SZAMPON Przeciw Łojotokowi - łojotok tłusty
Clinical - SZAMPON Przeciw Łojotokowi - łojotok oleisty
Clinical - SZAMPON Przeciw Łojotokowi - łojotok płynny
SHAMPOO SEBORRHEA GREASY; SHAMPOO SEBORRHEA OILY; SHAMPOO SEBORRHEA FLOWING

    Sebum jest niezbędne, aby nasze włosy były wodoodporne, elastyczne i błyszczące, ale jeśli wytwarzane jest w zbyt dużej ilości, może spowodować łojotok. Nasze włosy staną się ciężkie, tłuste, łatwo będą się brudzić i mieć nieprzyjemny zapach. Wielu naukowców uważa, że sebum zawiera aktywne metabolity androgenów, mogące powodować osłabienie włosa i jego wypadnięcie. Dlatego dobrze jest myć włosy często i nie dopuszczać do ich przetłuszczania.
Użyj bardzo delikatnego Szamponu, który wraz z Lotionem jest skuteczny w usuwaniu sebum oraz zmniejsza nadmierne jego wytwarzanie.

    Kuracja Przeciw Łojotokowi oferuje trzy specjalne szampony, zawierające substancje pochodzenia roślinnego, normalizujące trzy rodzaje łojotoku:

●  Tłusty, którego gęste, zwarte sebum jest usuwane przez skoncentrowane ekstrakty z bluszczu i babki lancetowatej; powodujący, że włosy stają się lśniące i zdrowe.
●  Oleisty, którego płynne sebum rozmazuje się na skórze i włosach, jest ono usuwane przy pomocy substancji uzyskanych z białej pokrzywy wraz z dodatkiem siarki.
●  Płynny, który powstaje, gdy sebum miesza się z nadmiarem potu na skórze głowy. Skóra głowy jest w pełni oczyszczana przez działanie oczyszczające szałwii i jałowca.


Clinical - LOTION do włosów z łojotokiem
TREATMENT SEBORRHEA FOR HAIR

    Lotion Przeciw Łojotokowi (regulacyjny) dla trzech rodzajów sebum jest niezbędny do skorygowania pH skóry oraz absorbuje nadmiar sebum i zapobiega nadmiernemu wydzielaniu tłuszczu. Już od pierwszych kilku zastosowań neutralizuje niepożądane zapachy skóry głowy i włosów oraz pozostawia je świeże i ożywione.Clinical - SZAMPON Neutralny
DERMA-OIL SHAMPOO NEUTRAL

    Ze względu na współczesne zwyczaje i potrzeby wiele osób często myje włosy. Pielęgnacja włosów zaczyna się od dobrego szamponu, który możemy stosować codziennie. Szampon Neutralny jest stworzony z naturalnych składników, dzięki czemu może być on stosowany do wszystkich rodzajów włosów, w tym delikatnych włosów u dzieci. Dzięki pH o poziomie 7, 3 (takie samo jak łez) nigdy nie będzie powodował łzawienia. Głęboko oczyszcza i nawilża:

●   Dzięki wyciągowi z rumianku posiada silne działanie kojące,
●   Jest o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych płynących z  alphabisabolu, 
●   Właściwości ochronne wynikają z wchodzącej w skład melisy (Lemon-balsam),
●   Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe wynikają z zawartości ekstraktu z nagietka (Marigold - decongestant), jest to środek zalecany dla osób cierpiących na opryszczkę,
●   Ponadto wchodzące w skład: jemioła (Mistletoe) – posiada właściwości uspokajające, koper odświeżające, a odżywcze właściwości biorą się z zawartości chmielu i krwawnika (Yarrow).
Szampon Neutralny pozostawia włosy błyszczące, lśniące i bardzo puszyste.


Clinical - Instant KREM - ułatwiający rozczesywanie
INSTANT DETANGLING CREAM

    Jest to prawdziwy zabieg kosmetyczny, który sprawia, że włosy stają się lśniące, jedwabiste i nieporównywalnie ładniejsze.
Skóra głowy jest zawsze chroniona przez płaszcz hydrolipidowy, natomiast włosy wymagają odpowiedniego nawilżania i ochrony. Instant Krem działa natychmiastowo dzięki dużemu stężeniu aktywnych składników odżywczych, uelastyczniających i mocno nawilżających. Dzięki bogactwu swoich składników ułatwia rozczesywanie włosów i restrukturyzuje je, nawet przy trudnych włosach etnicznych lub przedłużanych.

    Instant Krem nadaje się szczególnie do eliminacji węzłów delikatnych włosów dzieci. Instant Krem zawiera mono i di-sacharydy w naturalnym połączeniu z aminokwasami, które w znacznym stopniu zwiększają wilgotność i elastyczność włókien włosów.
Połączenie tych naturalnych substancji ma bezpośredni wpływ na głębokie kondycjonowanie włosów.
Włosy są mocniejsze, bardziej witalne i elastyczne, każdy włos jest zamknięty w mikroskopijne powłoki, które zamykają rozdwojone końcówki. Nadaje on puszystość i zapewnia znaczne zwiększenie ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i wpływami warunków atmosferycznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio