1.    GENETICS LPA – SZAMPON
2.    GENETICS LPA - AKTYWATOR
3.    GENETICS LPA - UTRWALENIE
4.    Clinical - Instant KREM


GENETICS LPA - SZAMPON
ANTI-AGING HAIR SHAMPOO

    Szampon odżywczo – nawilżający, delikatnie działający i kompatybilny dla skóry. Specjalna formuła GENETICS-LPA Szampon sprzyja zachowaniu idealnych warunków fizjologicznych w celu poprawy percepcji GENETICS -LPA Aktywator i GENETICS LPA – UTRWALENIE.

Zawiera składniki o komplementarnym działaniu:

●  Aktywne, roślinne komórki macierzyste wpływające na ochronę i samo-regenerację cebulek włosów;
●  Witaminy regulujące odżywianie komórek, cynk i ekstrakt roślinny z serum - dający zrównoważone i oczyszczające działanie;
●  Żeń -szeń, kofeina i teofilina stymuluje mikrokrążenie podskórne, sprzyjając intensywnej detoksykacji, która przeciwdziała tworzeniu się łupieżu;
●  Aminokwasy i aminy, sacharydy, kwasy Omega-3 i Omega-6, wzmacniają keratynę, utrzymującą równowagę hydrolipidową włosów, dzięki czemu włosy są natychmiast mocniejsze, grubsze i elastyczne;
●  Naturalny ekstrakt z żeń -szenia i łopianu większego - zapewnia szczególnie przyjemną i odświeżającą aromatyczną nutę.


GENETICS LPA - AKTYWATOR
ANTI-AGING HAIR TREATMENT – ACTIVATOR

    Linia kosmetyków  GENETICS-LPA to nadzwyczajna kuracja, której innowacyjna technologia może stopniowo wytworzyć zdolność do regeneracji takiej samej liczby komórek skóry, jaka umiera każdego dnia.
Kompleks trichogeniczny GENETICS-LPA Aktywator zawiera komórki fito-macierzyste, witaminę PP, witaminę H, witaminę B5, cynk, aminokwasy: takie jak arginina, ornityna, glukozaminę oraz kwas lizofosfatydowy (LPA). Składniki te powodują reakcje punktów wzrostu znajdujących się w mieszkach włosowych.
              Połączone działanie LPA i komórek macierzystych roślin w GENETICS LPA Aktywator jest szczególnie pomocne w powstawaniu nowych komórek włosów, wspomagając w ten sposób funkcjonalny odzysk włosów.Clinical - Instant KREM
INSTANT DETANGLING CREAM

    Jest to prawdziwy zabieg kosmetyczny, który sprawia, że włosy stają się lśniące, jedwabiste i nieporównywalnie ładniejsze. Skóra głowy jest zawsze chroniona przez płaszcz hydrolipidowy, natomiast włosy wymagają odpowiedniego nawilżania i ochrony. Instant Krem działa natychmiastowo dzięki dużemu stężeniu aktywnych składników odżywczych, uelastyczniających i mocno nawilżających. Dzięki bogactwu swoich składników ułatwia rozczesywanie włosów i restrukturyzuje je, nawet przy trudnych włosach etnicznych lub przedłużanych.

    Instant Krem nadaje się szczególnie do eliminacji węzłów delikatnych włosów dzieci. Instant Krem zawiera mono i di-sacharydy w naturalnym połączeniu z aminokwasami, które w znacznym stopniu zwiększają wilgotność i elastyczność włókien włosów. Połączenie tych naturalnych substancji ma bezpośredni wpływ na głębokie kondycjonowanie włosów. Włosy są mocniejsze, bardziej witalne i elastyczne, każdy włos jest zamknięty w mikroskopijne powłoki, które zamykają rozdwojone końcówki. Nadaje on puszystość i zapewnia znaczne zwiększenie ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i wpływami warunków atmosferycznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio