Trichomed Warszawa

Od pa┼║dziernika 2016 roku dzia┼éa w Warszawie nasz gabinet pod nazw─ů Trichomed Warszawa. Znajduje si─Ö on na ulicy ┼Üniadeckich 17A/15. Jest  to gabinet trychologiczno-medyczny oferuj─ůcy szereg profesjonalnych zabiegów dotycz─ůcych skóry g┼éowy i w┼éosów. 

 

Wykonujemy równie┼╝: analiz─Ö pierwiastkow─ů w┼éosów oraz badanie skóry g┼éowy analizerem trychologicznym, który umo┼╝liwia nam sprawdzenie stanu skóry g┼éowy i mieszków w┼éosowych oraz ilo┼Ť─ç i grubo┼Ť─ç w┼éosów. Dzi─Öki specjalistycznym obiektywom mo┼╝emy zajrze─ç nawet w g┼é─ůb skóry oraz ┼éodygi w┼éosa. 

Klientami trychologicznymi mog─ů by─ç wszyscy, którzy borykaj─ů si─Ö z problemami takimi jak: wypadanie w┼éosów, ┼éuszczyca, ┼éojotok, ┼éojotokowe zapalenie skóry, nadwra┼╝liwo┼Ť─ç skóry g┼éowy lub ┼éupie┼╝ oraz wszystkie osoby, które twierdz─ů, ┼╝e wygl─ůd ich w┼éosów i skóry g┼éowy mimo stosowanej piel─Ögnacji nie jest zadowalaj─ůcy. 

Wszystkie oferowane zabiegi wykonujemy na sprawdzonej przez nas, skutecznej i docenionej przez klientów marce kosmeceutyków trychologicznych Vivipharma.

 

Aby skorzysta─ç z naszego gabinetu Trichomed Warszawa prosimy zadzwoni─ç na numer 507 142 380 i ustali─ç termin wizyty. Wi─Öcej informacji na gabinecie dost─Öpne jest na stronie: www.trichomedwarszwa.pl oraz FB: https://www.facebook.com/TrichomedWarszawa/

 ZAPRASZAMY 
Wszelkie prawa zastrze┐one www.trichomed.com.pl invisionstudio