Coraz bardziej jesteśmy świadomi swojego wyglądu.  Fryzura i włosy stają się coraz ważniejsze.  Wpływają na poczucie pewności, profesjonalizmu i pomagają nam odnieść sukcesy w życiu nie tylko prywatnym.

    Na pytanie, jak pielęgnować oraz utrzymać włosy i skórę głowy w dobrej formie, daje nam odpowiedź nowa dyscyplina nauki – Trychologia. Stworzona została poprzez połączenie nauk: kosmetyki i dermatologii.

    Trychologia skupia  się na higienie, pięknie i zabiegach kosmetycznych na skórę głowy i włosy. Dermatologia natomiast zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób skóry i nieprawidłowościami na niej występujących. 
Pielęgnacja włosów to nie tylko dbanie o same włosy, lecz również dbanieo skórę głowy. 
 Trychologiczne produkty firmy VIVIPHARMA stanowią kompletną linię szczególnych procedur dla włosów i skóry głowy.  Zapewniają one rozwiązania każdego problemu dotyczącego włosów i skóry głowy:

●  Wypadanie włosów
●  Tłuste włosy
●  Łupież,
●  Łuszczyca, sucha i odwodniona skóry i włosów
●  Słabe włosy
●  Uszkodzona struktura włosów
●  Postrzępione włosy

    W 1977 roku  została założona firma ALIFARMA, która w 2003 r. przekształciła się w firmę VIVIPHARMA. Jako pierwsza opracowała i wprowadziła do obrotu preparaty trychologiczne.  VIVIPHARMA posiada własne laboratoria badawcze, ponadto współpracuje z innymi europejskimi laboratoriami i instytutami badawczymi pracującymi nad rozwojem kosmetyków trychologicznych.

     Swój sukces firma opiera się na wysokiej jakości produktów. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie. Główny nacisk kładzie się na dobór naturalnych komponentów. VIVIPHARMA posiada patenty na swoje produkty.

      Wszystkie produkty poddawane są badaniom klinicznym i laboratoryjnym. Rygorystyczne stosowanie certyfikacji i H.A.C.C.P. pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo produkcji oraz skuteczności każdego produktu.

Zobacz więcej: www.vivipharma.com

 
Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio