Początki Instytutu Kosmetologii Fryzjerskiej  sięgają 1992 roku. W tym roku został otwarty Gabinet Kosmetyki Leczniczej w Stargardzie przy ul. Złotników. W Gabinecie wykonywane były usługi kosmetyczne takie jak: kosmetyka twarzy i ciała, manicure, pedicure, tipsy oraz masaże. Gabinet posiadał, jako jeden z pierwszych… czytaj więcej.

Największą wartością Instytutu Kosmetologii Fryzjerskiej TrichoMed® jest jego zespół; wykwalifikowany i stale podnoszący swoje umiejętności. Z jednakową… czytaj więcej.

Początki Instytutu Kosmetologii Fryzjerskiej TRICHOMED® sięgają 1992 roku. W tym roku został otwarty Gabinet Kosmetyki Leczniczej w Stargardzie przy ul. Złotników. W Gabinecie wykonywane były usługi kosmetyczne takie jak: kosmetyka twarzy i ciała, manicure, pedicure, tipsy oraz masaże. Gabinet posiadał, jako jeden z pierwszych w Stargardzie - solarium.

W roku 2001 została otwarta druga lokalizacja Gabinetu Kosmetyki Leczniczej - przy ulicy Limanowskiego. Do pełnej gamy zabiegów kosmetycznych dołączyła oferta usług fryzjerskich. Również w 2001 roku Gabinet nawiązał trwającą do dziś współpracę z amerykańską firmą Joico, oferującą profesjonalne produkty fryzjerskie. Duże zainteresowanie świadczonymi usługami oraz chęć stworzenia nowych usług fryzjerskich i kosmetycznych było impulsem do projektowania nowego, większego i lepiej wyposażonego Gabinetu.

Otwarcie nowego Gabinetu pod nazwą Trichomed® Instytut Kosmetologii Fryzjerskiej nastąpiło w marcu 2010 roku. Przy pomocy dotacji unijnej został on wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt min. Roller ball firmy Takara, MicroMist oraz aparat do mezoporacji ACHTYDERM™.

Standardowe zabiegi fryzjerskie są wykonywane wyłącznie przy użyciu profesjonalnych produktów firmy Joico. Daje to Klientowi pewność wykonania usługi zgodnie z jego życzeniami oraz odpowiednią dbałość o włosy. Przy pomocy posiadanego sprzętu - nowoczesny analizer trychologiczny - jesteśmy w stanie diagnozować i planować kuracje w przypadku schorzeń skóry głowy i włosów. Do zabiegów związanych ze schorzeniami skóry i włosów używane są profesjonalne produkty włoskiej firmy Vivipharma – specjalizującej się w produktach trychologicznych likwidujących schorzenia skóry głowy i włosów.

Pracownice działu kosmetycznego oprócz wykonywania standartowych usług kosmetycznych (manicure, pedicure, makijaże, masaże) specjalizują się w likwidowaniu problemów podologicznych (choroby stóp) oraz wykorzystując specjalistyczny aparat do mezoporacji ACHTYDERM™ oferują zabiegi związane z modelowaniem i ujędrnianiem ciała.

Zatrudniona w Instytucie Kosmetologii Fryzjerskiej kadra posiada specjalistyczne wykształcenie oraz systematycznie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach uzyskując wiedzę o nowościach oraz podwyższając swoje umiejętności.

Wszystkie nasze działania mają na celu zadowolenie z oferowanych usług oraz dbałość o zdrowie i wygląd naszych Klientów.

Największą wartością Instytutu Kosmetologii Fryzjerskiej TrichoMed® jest jego zespół; wykwalifikowany i stale podnoszący swoje umiejętności. Z jednakową uwagą i szacunkiem traktujemy siebie nawzajem, naszych stałych klientów, jak i osoby, które pierwszy raz do nas zawitały. Wieloletni okres pracy w Instytucie owocuje zgraniem, odpowiedzialnością oraz troską o klienta i jego zadowolenie ze świadczonych usług.

W skład naszego zespołu wchodzą:


           Julitta

   
             Anna                             Lesya                           Teresa


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty świadczonych usług.

Julitta Siemiątkowska wraz Zespołem


 
Wszelkie prawa zastrzeżone www.trichomed.com.pl invisionstudio